نمایش کمدی مکعب

نمایش کمدی مکعب

‎🔲نمايش كمدي مكعب🔲
نويسنده: سبا سليماني
كارگردان: علي سليماني
دستياركارگردان: محمد عبدي
مشاور كارگردان : سيد حامد عقيلي
بازيگران : علي سليماني، سهيلا جوادي
طراح لباس، گريم، صحنه: سهيلا جوادي
مجري گريم : سبا سليماني
طراح پوستر و بروشور: نيما عاشوري
مشاور تبليغات و رسانه : مهدي بابايي
روابط عمومي : اميرحسين ميراسماعيلي
ساخت تيزر :ميلاد بقائي
عكاسان : محمد عبدي ، فرجاد جولاني

با همکاری گروه هنری آسپیان

علی سلیمانی کارگردان نمایش مکعب درباره این نمایش گفـت: “مکعب” استندآپ کمدی از خاطراتم است که آن را روی صحنه اجرا می‌کنم؛ این نمایش را سبا سلیمانی نوشته است و سهیلا جوادی همسرم به عنوان بازیگر در این نمایش حضور داردکه از هشتم تیر ماه در خانه نمایش اداره تئاتر به روی صحنه می رود.

علی سلیمانیدرباره اجرای این نمایش گفت: خاطراتم را از زمان تولد تا فوت مادر و رسیدن به شهرت برای دخترم بازگو کردم و این نخ تسبیح را به عنوان درام قرار دادیم و او با ایجاد فضایی دراماتیک شروع به نگارش این نمایشنامه کرد.

وی در ادامه درخصوص نام این نمایش افزود: یک تئوری روانشناسی به نام مکعب ذهنی وجود دارد که مانند فرضیه‌های علمی کامل اثبات نشده ولی نزدیک به اثبات است. هرکس چهارچوبی دارد که نمی‌خواهد از آن خارج شود و اتفاق افتاده که خارج شده است. این نمایش ترکیبی از فرضیه‌های من و نویسنده آن از تولد تا شهرتم است.

سلیمانی با بیان اینکه نقش سهیلا جوادی در این نمایش صدای ذهنی من است، یادآور شد: این اثر استندآپ کمدی از خاطراتم است که من آن را روی صحنه اجرا می‌کنم.

نمایش “مکعب” از ۸ تیر ماه هر شب به جز شنبه‌ها در خانه نمایش اداره برنامه‌های تئاتر با بازی علی سلیمانی و سهیلا جوادی به روی صحنه است.
از ٨ تير ماه ساعت ٢٠
اداره تئاتر ، خانه نمايش. #تئاتر#تئاتري_ها #تئاتریها #اخبار_هنري#تئاتر_نیوز #تئاتربازها #تئاترببينيم #تئاتر_کمدی #تئاتروسینما #تئاترآنلاین #تئاتر_بین_ها#اخبار_هنري #هنر#teather
@teatrbazar
@theater.theater @tehranteater @teatrbazhaa @teatr_bin_ha @cinema_teater @theater.online

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *